KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546391

nr 1354 6391

Carl Gyllenberg

(1924-2014), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1923. Olja på duk, 52x88cm

Carl Ivar Gyllenberg, svensk konstnär född 1924, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:34:11

19/10 20:29:11 1      Vinnande bud

Carl Gyllenberg

Läs mer om Carl Gyllenberg